Pani Jadwigo – DZIĘKUJEMY!

W dniu 6 lipca Wojciech Kowalewski miał ogromną przyjemność podziękować Pani Jadwidze Olbryś, Zastępcy Naczelnika Wydziału Oświaty, Wychowania i Sportu, za lata dobrej współpracy, wsparcie w realizacji pasji i osiągania sportowych celów dzieci i młodzieży Akademii 2012 oraz zespołu RESO Akademia 2012. Dziękujemy za okazane serce, zaufanie, pomoc i partnerstwo. Życzymy wszelkiej pomyślności, dobrego zdrowia, codziennych radości oraz spełnienia marzeń w życiu osobistym – nie żegnamy się, mówimy do widzenia!

 

MMM 2018 w Olsztynie – wyniki live!

GRUPA A

Akademia 2012 Suwałki
Żuri I Olsztyn
Żuri IV Olsztyn
UKS Frendo Dywity
BRAMKI
Akademia 2012 Suwałki
X
6:3
6:7
5:14
17
Żuri I Olsztyn
3:6
X
4:7
3:7
10
Żuri IV Olsztyn
7:6
7:4
X
2:6
16
UKS Frendo Dywity
14:5
7:3
6:2
X
27

GRUPA B

Akademia 2012 Gołdap
Żuri II Olsztyn
NPS Śmieszek
AP Ostróda
BRAMKI
Akademia 2012 Gołdap
X
6:5
9:3
7:5
22
Żuri II Olsztyn
5:6
X
6:0
7:5
18
NPS Śmieszek
3:9
0:6
X
1:20
4
AP Ostróda
5:7
5:7
20:1
X
30

GRUPA C

Akademia 2012 Sejny
Żuri III Olsztyn
AP Marcin Kuś
Akademia 2012 Sejny II
BRAMKI
Akademia 2012 Sejny
X
5:4
3:6
4:2
12
Żuri III Olsztyn
4:5
X
0:5
6:8
16
AP Marcin Kuś
6:3
5:0
X
6:4
17
Akademia 2012 Sejny II
2:4
8:6
4:6
X
14

I LIGA

  1. NPS Śmieszek 2: 9 Akademia 2012 Sejny
  2. Żuri I Olsztyn 7:2 Akademia 2012 Sejny
  3. Żuri I Olsztyn 12:0 NPS Śmieszek

EKSTRAKLASA

  1. Żuri II Olsztyn 10:4 Akademia 2012 II Sejny
  2. Żuri IV Olsztyn 8:6 Akademia 2012 II Sejny
  3. Żuri IV Olsztyn 1:6 Żuri II Olsztyn

LIGA EUROPEJSKA

  1. Akademia 2012 Suwałki 9:5 Żuri III Olsztyn
  2. Akademia 2012 Gołdap 9:2 Żuri III Olsztyn
  3. Akademia 2012 Suwałki 7:8 Akademia 2012 Gołdap

LIGA MISTRZÓW

  1. UKS Frendo Dywity 8:3 AP Marcin Kuś
  2. AP Ostróda 9:1 AP Marcin Kuś
  3. UKS Frendo Dywity 6:7 AP Ostróda

MMM 2018 Bakałarzewo! – wyniki live

GRUPA A

Akademia 2012 Suwałki
Akademia 2012 II Gołdap
LUKS Sport z kulturą Wydminy
Wigry II Suwałki
BRAMKI
Akademia 2012 Suwałki
X
0:8
3:16
4:7
7:31
Akademia 2012 II Gołdap
8:0
X
5:7
5:1
18:8
LUKS Sport z kulturą Wydminy
16:3
7:5
X
9:3
32:11
Wigry II Suwałki
7:4
1:5
3:9
X
11:18

GRUPA B

Akademia 2012 Gołdap
Piłkarskie Talenty Ełk
SP Bakałarzewo
Wigry Suwałki
BRAMKI
Akademia 2012 Gołdap
X
1:11
6:4
1:13
8:28
Piłkarskie Talenty Ełk
11:1
X
10:0
9:10
30:11
SP Bakałarzewo
4:6
0:10
X
0:9
4:25
Wigry Suwałki
13:1
10:9
9:0
X
32:10

GRUPA C

Akademia 2012 Sejny
Piłkarskie Talenty II Ełk
Bralizian Soccer Schools
SP II Bakałarzewo
BRAMKI
Akademia 2012 Sejny
X
5:8
6:5
9:4
20:17
Piłkarskie Talenty II Ełk
8:5
X
7:1
10:1
25:7
Bralizian Soccer Schools
5:6
1:7
X
6:1
12:14
SP II Bakałarzewo
4:9
1:10
1:6
X
6:25

I LIGA

  1. SP Bakalarzewo – SP II Bakalarzewo 4:3
  2. Akademia 2012 Suwałki – SP II Bakalarzewo 5:6
  3. Akademia 2012 Suwałki – SP Bakalarzewo 6:2

EKSTRAKLASA

  1. Akademia 2012 Gołdap – Brazilian Soccer Schools 7:1
  2. Wigry II Suwalki – Brazilian Soccer Schools 8:3
  3. Wigry II Suwalki – Akademia 2012 Gołdap 3:5

LIGA EUROPEJSKA

  1. Akademia 2012 II Goldap – Akademia 2012 Sejny 4:8
  2. Pilkarskie Talenty Elk – Akademia 2012 Sejny 9:6
  3. Pilkarskie Talenty Elk – Akademia 2012 II Goldap 10:0

LIGA MISTRZÓW

  1. LUKS Sport z kultura Wydminy – Pilkarskie Talenty II Elk 5:6
  2. Wigry Suwalki – Pilkarskie Talenty Elk 7:8
  3. Wigry Suwalki – LUKS Sport z kultura Wydminy 7:5

Wiosenny raport ligowy

Rozgrywki ligowe dobiegły końca, przyszła więc pora na podsumowania. W rundzie wiosennej sezonu 2017/2018 na boiskach ligowych zespoły Akademii 2012 występowały w następujących kategoriach: Młodzik D1, Młodzik D2, Orlik E1 oraz II liga kobiet. Read More