O nas

Dzieci  Zostań reprezentantem swojego miasta!

Rozpocznij treningi w „Akademii 2012” Wojciecha Kowalewskiego.
„Akademia” to miejsce stworzone dla dzieci od 6 roku życia, które uwielbiają aktywnie spędzać czas a przede wszystkim „kopać” piłkę.
Nasza wykwalifikowana kadra trenerska w myśl zasady – uczymy bawiąc się – pomaga młodym piłkarzom zdobywać pierwsze sportowe i piłkarskie doświadczenia.

Pomysłodawcą i współtwórcą projektu „Akademia 2012” jest Wojciech Kowalewski, były piłkarz, Reprezentant Polski, obecnie licencjonowany trener UEFA A. W swojej karierze piłkarskiej reprezentował barwy czołowych klubów polskich i zagranicznych, takich jak: Legia Warszawa, Szachtar Donieck czy Spartak Moskwa.

„Kiedy grałem w Rosji, wiedziałem, że wrócę do Suwałk i chciałbym coś takiego zorganizować, by móc szkolić dzieci, dzielić się swoim doświadczeniem. Przed Mistrzostwami Europy na początku 2012 roku, zacząłem poważnie myśleć o tym projekcie. Funkcjonujemy na terenie Suwałk i najbliższej okolicy. Ten projekt już pokazuje, że był potrzebny i odbierany jest pozytywnie” – mówi Wojciech Kowalewski.

Wojciech Kowalewski wychował się w Suwałkach i tu też stawiał swoje pierwsze piłkarskie kroki jako zawodnik klubu „Wigry” Suwałki. Z tego też powodu „Akademia 2012” rozpoczyna swoją działalność właśnie w Suwałkach, aby zwiększyć szanse naszych dzieci na lepszy rozwój i perspektywę w sporcie.
Zapraszamy wszystkie dzieci, dziewczynki i chłopców, w wieku od 5 lat wraz z rodzicami na spotkania z nami.

Kontakt: tel. +48 883 138 553

e-mail: biuro@akademia2012.pl