Sponsorzy

ANIMEX – ANIMPOL SF Sp. z o.o. sp.k. (dawniej ANIMEX Sp. z o.o.)
animex1Animex jest największą na polskim rynku firmą mięsną specjalizującą się w produkcji mięsa wieprzowego, drobiowego oraz przetworów mięsnych.
Od lat firma przoduje w eksporcie mięsa na zagraniczne rynki będąc niekwestionowanym liderem w swojej branży. Animex to także największy pracodawca w branży mięsnej, posiadający 9 fabryk rozmieszczonych na terenie całego kraju. Od 1999 roku przynależy do światowego giganta Smithfield Foods Incorporated, który stoi za sukcesem takich marek jak Smithfield, Farmland, Armour, John Morrell oraz Gwaltney. Związek z tak wpływowym inwestorem stworzył możliwość zdobycia wiedzy, doświadczenia oraz informacji na temat światowego rynku mięs, które wykorzystywane są do ciągłego rozwoju firmy. Będąc częścią globalnej grupy, Animex kreuje swoją markę poprzez innowacyjne myślenie o biznesie oraz inwestycje w technologię, maszyny oraz wyposażenie zakładów produkcyjnych. Od września 2013 Smithfield Foods a tym samym także Animex są częścią globalnej firmy WH Group – największego producenta mięsa wieprzowego na świecie.

[su_spacer size=”20″]


Bank Spółdzielczy w Suwałkach
headerBank Spółdzielczy w Suwałkach to Bank o ponad stuletniej tradycji. Jest spadkobiercą powstałego w lipcu 1900 roku Towarzystwa Oszczędnościowo – Pożyczkowego.
[su_spacer size=”30″]
Bank Spółdzielczy w Suwałkach to Bank:
nowoczesny, bezpieczny, stale rozwijający się, konkurencyjny nawet w porównaniu do dużych banków, przyjazny dla ludzi, pamiętający o tradycjach, prowadzący szeroką działalność społeczno – kulturalną.

[su_spacer size=”20″]


RESO Europa Service Sp. z o.o.
logo (1)RESO Europa Service Sp. z o.o., to firma specjalizująca się przede wszystkim w: sprzedaży ubezpieczeń, tworzeniu sieci sprzedaży produktów ubezpieczeniowych, organizowaniu i przeprowadzaniu szkoleń oraz administrowaniu procesu likwidacji szkód, w tym szkód międzynarodowych.
Największymi atutami są: profesjonalizm, rzetelność, duże doświadczenie, szybkość działania, wysoka jakość oferowanych przez nas usług, precyzyjne i sprawdzone procedury postępowania w likwidacji szkód ubezpieczeniowych a także nastawienie na sukces.
Od 2008 roku RESO Europa Service jest generalnym partnerem łotewskiego towarzystwa ubezpieczeniowego BTA Insurance Company SE, które jest jednym z wiodących w krajach nadbałtyckich i oferuje szeroką gamę sprawdzonych produktów ubezpieczeniowych dla każdej grupy społecznej i zawodowej.
O silnej pozycji RESO świadczy ogólnopolski zasięg działalności. Na terenie całego Kraju reprezentuje ją blisko 2,8 tys. agentów ubezpieczeniowych. Spółka wciąż się rozwija, o czym świadczy zarówno wzrost sprzedaży i tempo zatrudnienia, jak też uzyskane wyróżnienia- „Diament Forbesa 2013″, czterokrotne uznanie „Superfirmy”, dwukrotne wyróżnienie „Gepardy Biznesu”,certyfikat „Rzetelnej Firmy”.

[su_spacer size=”20″]


Salag Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
logoFirma SALAG od wielu lat działa na terenie Suwałk. Jest producentem listew przypodłogowych, progowych, schodowych, do glazury i terakoty, profili meblowych, listew instalacyjnych, akcesoriów budowlanych. Przedsiębiorstwo jest liderem w swojej branży, autorem innowacyjnych rozwiązań technologicznych, laureatem wielu prestiżowych nagród potwierdzających wysoką pozycję na rynku oraz jakość produktów.

[su_spacer size=”20″]


Partnerzy:

MISPOL S.A.
logo-mispol
Mispol działa w branży spożywczej, głównie w sektorze przetwórstwa mięsnego. Specjalizuje się przede wszystkim w produkcji i dystrybucji pasztetów, konserw mięsnych, smalców oraz majonezów i musztard. Drugim pionem działalności firmy Mispol jest produkcja karmy dla zwierząt. Posiada potencjał produkcyjny i zaplecze technologiczne, pozwalające oferować szeroką gamę artykułów dedykowanych zarówno na rynek polski, jak i zagraniczny. Kluczowym działaniem firmy Mispol jest produkcja Marek Własnych na potrzeby współpracujących sieci handlowych. Firma posiada wieloletnie doświadczenie w obszarze private label oraz bogate zaplecze w zakresie technologii i jakości produkcji. Tworzy asortyment o ściśle określonych walorach jakościowych oraz renomie gwarantującej powodzenie na półce.

[su_spacer size=”20″]


Kredens Smaku
kredensKredens Smaku zaprasza wszystkich na wyśmienite obiady przygotowywane według tradycyjnej polskiej receptury.
Najważniejszą wartością jest dbałość o jakość i smak potraw, bazowanie wyłącznie na własnej produkcji. Restauracja ma swój własny styl i niepowtarzalną ofertę kulinarną, świetną jakość serwowanych posiłków, dostępne dla każdego ceny oraz przyjazny klimat.
Na każdy dzień tworzone jest optymalne dla każdego menu.

[su_spacer size=”20″]

 


Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa im. prof. Edwarda F. Szczepanika w Suwałkach
articlePaństwowa Wyższa Szkoła Zawodowa im. prof. Edwarda F. Szczepanika w Suwałkach to:

 • Największa publiczna uczelnia w Suwałkach
 • Ponad 2.000 studentów,
 • Studia pierwszego stopnia: stacjonarne i niestacjonarne,
 • Studia drugiego stopnia: stacjonarne i niestacjonarne,
 • Studia podyplomowe,
 • Nauka języków obcych,
 • Współpraca z uczelniami w kraju i za granicą,
 • Wymiana studentów oraz kadry naukowo-dydaktycznej w ramach programu ERASMUS,
 • Klub Uczelniany Akademickiego Związku Sportowego,
 • Akademicki Inkubator Przedsiębiorczości.

[su_spacer size=”20″]


Piekarnia Cukiernia CYMES
logo3PPH „Cymes” jest jednym z największych i najbardziej cenionych producentów wyrobów piekarniczo-cukierniczych w północno-wschodniej Polsce. Podstawowa oferta to około 30 rodzajów pieczywa oraz 150 rodzajów wyrobów cukierniczych.
Obecnie w firmie pracuje ponad 250 osób. Baza techniczna to 23 piece piekarnicze, z których wypieki są rozwożone 40 samochodami. Bezpośrednimi odbiorcami jest około 1000 podmiotów gospodarczych w województwie podlaskim i warmińsko-mazurskim.
Firma sukces na lokalnym rynku osiągnęła dzięki:

 • Jakości wyrobów,
 • Rzetelności i wywiązywaniu się ze wszelkich zobowiązań – tak wobec odbiorców i dostawców.

[su_spacer size=”20″]


Partnerzy techniczni:

adidasAdidas Polska
Adidas AG – niemiecka firma produkująca obuwie i odzież sportową, założona w 1924 przez braci Adolfa i Rudolfa Dasslerów jako Gebrüder Dassler Schuhfabrik.
Nazwa pochodzi od zdrobnienia imienia (Adi) i trzech pierwszych liter nazwiska (Das) założyciela firmy, Adolfa Dasslera. Jest podzielony na trzy części: Adidas Sport, Adidas Classic, Adidas Style. Znakiem firmy Adidas są trzy paski, które są umieszczane na ich produktach np. na ramionach strojów piłkarskich. Poza obuwiem i odzieżą firma produkuje sprzęt sportowy, np. rękawice i piłki.

[su_spacer size=”20″]


30inter-22-1200x359-18222INTERPLASTIC Roger Żółtowski
Firma INTERPLASTIC Roger Żółtowski zajmuje się produkcją i dystrybucją sprzętu sportowego oraz wyposażaniem obiektów sportowych. Tradycję i doświadczenia rodzinne łączy w działalności z najnowocześniejszymi osiągnięciami techniki i technologii. Produkowane przez firmę wyroby spełniają obowiązujące normy, posiadają m.in. certyfikaty uprawniające do oznakowania wyrobów znakiem bezpieczeństwa B i certyfikaty międzynarodowych federacji umożliwiające używanie produktów na zawodach najwyższej rangi. Ze sprzętu firmy INTERPLASTIC korzystali organizatorzy wielu imprez sportowych najwyższej rangi.

[su_spacer size=”20″]